Základní informace

19.5.2019

Fotogalerie z vyhlášení výsledků

Závěrečnou tečku za 47. Rallye Český Krumlov tradičně obstaralo vyhlášení výsledků na cílové rampě v českokrumlovské Jelení zahradě, které je doprovázeno skvělou atmosférou a diváckou kulisou. V letošním roce se pořadatelům podařilo opět zajistit i počasí a z nebe tak nepadaly provazy vody.

19.5.2019

Fotografie z druhé etapy

47. Rallye Český Krumlov je již minulostí, ale připomeňte si díky fotografiím z druhé etapy atmosféru, jaká podél trati v sobotu panovala.

18.5.2019

Ohlasy z cíle

Aktualita 13: Přečtěte si ohlasy jezdců z cíle 47. Rallye Český Krumlov v českokrumlovské Jelení zahradě.

18.5.2019

Vlastimil Neumann nejrychlejší mezi historiky

Aktualita 12: Do cíle v českokrumlovské Jelení zahradě dorazily po dvoudenním zápolení na tratích rychlostních zkoušek i historické automobily. S obrovským náskokem více než tří minut zaslouženě zvítězil Vlastimil Neumann a Martin Hlavatý s Fordem Escort RS Cosworth. Druzí ...

18.5.2019

Jan Kopecký s Pavlem Dreslerem vítězí v Českém Krumlově

Aktualita 11: Posádka Jan Kopecký a Pavel Dresler na tovární Škodě Fabia R5 EVO popáté v řadě ovládla Rallye Český Krumlov. Celkově je to pro tuto dvojici již šestý triumf na jihočeské soutěži. Druhou příčku získali Filip Mareš s Janem Hlouškem, bronz nakonec uhájili ...

18.5.2019

Dojezd posádek do cíle

Po odjetí všech rychlostních zkoušek zamířily posádky do cíle 47. Rallye Český Krumlov 2019, který byl tradičně situován do Jelení zahrady v Českém Krumlově.

18.5.2019

Videonovinky

I letos můžete průběh 47. Rallye Český Krumlov sledovat ve Videonovinkách. Nyní jsou dostupná videa ze Shakedownu, Rozhovory před startem, Průjezdy a rozhovory po RZ 5, Průjezdy a rozhovory po RZ 10, Průjezdy a rozhovory po RZ 10 a Průjezdy a rozhovory v cíli.

18.5.2019

Pech končí na druhém průjezdu RZ Kohout!

Aktualita 10: Na opakovaném průjezdu rychlostní zkoušky Kohout ze soutěže odstoupil jeden z favoritů na celkové vítězství Václav Pech. Ve statku v Soběnově o balík urazil kolo svého Fordu Fiesta R5. Tuto rychlostní zkoušku zajel nejrychleji Jan Kopecký, následovaný Janem Černým a Miroslavem Jakešem.

18.5.2019

Ohlasy jezdců po RZ 12 - BIRELL RALLYE ARÉNA České Budějovice 3

Aktualita 09: Přečtěte si ohlasy jezdců po RZ 12 - BIRELL RALLYE ARÉNA České Budějovice 3

18.5.2019

Malonty opět hýbou pořadím

Aktualita 08: Legendární rychlostní zkouška českokrumlovské soutěže, která budí respekt nejen svou délkou, již několikrát v historii rozhodovala o výsledcích jihočeského podniku. Její letošní první průjezd sice nic na čele nezměnil, když jí v nejrychlejším čase zajel tovární jezdec týmu ŠKODA Motorsport Jan Kopecký, ale přesto pořadím na špici závodu ...

 

Partneři:
.......................................................

 


 

 

Média:
.......................................................

 

 

Partnerská města:
.......................................................